Nazywam się Anna Jakubczak i…

Ukochajsiebie.pl powstało z inspiracji moją własną transformacją, która zaczęła się w czasie pandemii w 2020 r. Strona poświęcona jest zagadnieniom z psychologii, astrologii, coachingu, medytacji, alternatywnych metod pracy z przekonaniami czy emocjami.

Na portalu pojawiać się będą poza merytorycznymi artykułami i wywiadami czy polecanymi książkami, również historie czytelników i oferty specjalistów u których można uzyskać profesjonalną pomoc.

To bezpieczna przestrzeń dla każdego.

Skorzystaj z niej

 

Animatorka, dziennikarka, mówczyni…

Jeszcze na studiach dziennikarskich stawiałam swoje pierwsze kroki w zawodzie. Pracowałam zarówno w telewizji, prasie, jak i radiu. I to właśnie radio zaskarbiło sobie moje serce.

Przez ponad rok do zakończenia działalności, prowadziłam w Akademickim Radiu Pomorze audycję “Let’s Rock!”. Podczas jej trwania zaproszeni goście z różnych sfer: biznesu, kultury, branży muzycznej, gastronomii, psychologii czy sportu przy muzyce rockowej, udzielali mi obszernych wywiadów.

Przez 5 lat miałam przyjemność prowadzić również własny portal o nazwie Magazyn Kulturalny Horyzont, który budowali redaktorzy z całej Polski. Przez czas studiów, aż do dzisiaj współpracowałam lub współpracuje z wieloma portalami dziennikarskimi.

 

Bywam też wirtuozką słowa….

Jestem osobą wielu pasji. Copywriting jest jedną z nich. W wolnych chwilach uprawiam nordic walking, bawię się astrologią, czytam książki psychologiczne, podróżuje, organizuje wydarzenia kulturalne.

Zdobywanie różnego doświadczenia w pracy z klientami i firmami zaowocowała powstaniem Wirtuozki Słowa. Działalności związanej z content marketingiem i branżą eventową.

 

 

Kilka lat temu wyszłam z szuflady..

Ważną częścią mojego życia jest również poezja. Od 2011 r. aktywnie uczestniczyłam w wielu internetowych społecznościach. Dwa lata później doczekałam się debiutu w postaci tomiku “Ars Poetica”. Rok później moje wiersze opublikowano w amerykańskich antologiach Pierwszą była “FM 9: Spring 2014”, będąca częścią serii poetyckiej wydawanej przez Lewisa Crystala.

W latach 2017-2020 organizowałam w Książnicy Pomorskiej cykliczne spotkania autorskie z debiutantami w ramach cyklu “Debiuty” oraz tematyczne perfomance’y artystyczne.

Drugi tomik poetycki “Rozmowy nocą” pojawił się w 2020 r., którego premiera odbyła się w Resursie w Żyrardowie. Rok później ukazał się tomik “Z wnętrza”. W 2022 r. zostałam członkiem Związku Literatów Polskich. Na co dzieńwspółpracuję z oddziałem w Szczecinie.A dziś występuję na scenie Toastmasters…

Kolejnym ważnym etapem w moim życiu stał się Klub Toastmasters Szczecin, w którym pełnię funkcję Wiceprezesa ds. Public Relations. Realizuje w nim ścieżkę efektywnego coachingu, dążąc do rozwijania swoich kompetencji liderskich oraz krasomówczych.

Jest to jeden z elementów mojego rozwoju w kierunku profesjonalnej konferansjerki oraz coachingu. Uczestnictwo w spotkaniach klubu to ogromna dawka wiedzy i merytorycznego feedbacku. To również możliwość odbywania warsztatów z przemawiania z mikrofonem, improwizacji czy mowy ciała. Ważną częścią jest też realizacja poszczególnych projektów związanych z obraną przez siebie ścieżką.

Jednak Klub Toastmasters Szczecin to przede wszystkim wspaniali, pełni pasji i zaangażowania ludzie, dzięki którym każda nowa osoba i będąca już w klubie, może rozwijać skrzydła.

Zacznij ze mną swój indywidualny proces

Żeby zrealizować swoje zamiary potrzebna jest przede wszystkim ambicja, a później talent, wiedza i w końcu szczęście.
Carlos Ruiz Zafón